חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מדוע לעשות טיפולי גב בפורטוגל?

הגוף שלך הוא עולם בפני עצמו. ברגע זה ממש, יותר ממיליון תגובות כימיות מתרחשות בגוף שלך. הוא מייצר אנרגיה, הוא מווסת את פעימות הלב שלך, את הנשימה שלך והוא מתחדש ומרפא את עצמו. הכל מתרחש ללא ידיעתך המודעת, מבלי שאתה שולט בו מרצון. המערכת הראשית ששולטת בכל זה היא מערכת העצבים שלך.

מערכת העצבים מורכבת מהמוח שלך, חוט השדרה וכל העצבים שלך.

האנרגיה שזורמת דרך מערכת העצבים שלך בגוף היא כמו חשמל. על מנת לקיים זרימה חשמלית זו בצורה נורמלית וחופשית, אנו צריכים שיהיה לנו עמוד שדרה מתפקד היטב. בכל פעם שיש לך הפרעה בזרימה הזו, מתרחשת מחלה. זה יהיה המקרה כאשר עמוד השדרה שלך אינו מיושר או אינו זז כראוי.

הידעתם ש-90% מהגירוי והתזונה למוח נוצרים על ידי תנועת עמוד השדרה?

ככל שאדם מעוות יותר מבחינה מכנית, כך יש פחות אנרגיה זמינה לחשיבה, חילוף חומרים וריפוי.

זו הסיבה שכל כך חשוב שיהיה לך עמוד שדרה בריא, יציבה נכונה, להתאמן, לאכול נכון – כל זה באמת חשוב לאיכות החיים שלך.
כירופרקטורים מוצאים את האזורים בעמוד השדרה שלך שאינם זזים כראוי – המכונים תת-לוקסציות חוליות – ומכוונים אותם במהירות גבוהה ספציפית, אך עדיין עדינה, כדי לשפר את תנועת עמוד השדרה.

כירופרקטורים בפורוטגל נחשבים למובילי דעה בתחום והם יודעים כיצד לטפל בגב שלנו בצורה הטובה ביותר, אז אם חשבתם שהמדינה טובה אך ורק עבור השקעות נדלן בחו"ל, תחשבו שוב.

היתרונות של טיפול כירופרקטי הם רבים:

1) טיפול כירופרקטי עוזר להקל על כאבי ראש

מניפולציה של עמוד השדרה הצווארי הייתה קשורה לשיפור משמעותי בתוצאות כאבי הראש בניסויים שכללו מטופלים עם כאבי צוואר ו/או הפרעות בתפקוד צוואר וכאבי ראש.

כאבי ראש כרוניים יכולים לנבוע ממיקום לא תקין של הראש ויכולים להחמיר מלחץ צוואר ותנועה. כירופרקטיקה מסירה את ההפרעות בין אם היא עשויה לנבוע מהידוק השרירים המרוחקים בגב הגורם לעומס על עמוד השדרה שלך או עקומה לא תקינה של צוואר הרחם וחוליות נעות.
טיפול כירופרקטי יכול להפחית את משך כאבי הראש, להוריד את עוצמתם כאשר הם מתרחשים ולהגביל את תדירות התרחשותם יחד.

2) ממריץ את מערכת החיסון

אחד המחקרים החשובים ביותר המראים את ההשפעה החיובית שיכולה להיות לטיפול כירופרקטי על מערכת החיסון והבריאות הכללית בוצע על ידי רונלד פרו, Ph.D., ראש חקר מניעת סרטן במכון לרפואה מונעת בניו יורק ופרופסור לרפואה בניו יורק אוּנִיבֶרְסִיטָה. ד"ר פרו מדד את המערכת החיסונית של אנשים בטיפול כירופרקטי בהשוואה לאלו באוכלוסייה הכללית ואלה עם סרטן ומחלות קשות אחרות.

במחקר הראשון שלו, שנמשך שלוש שנים, על 107 אנשים שהיו בטיפול כירופרקטי במשך חמש שנים או יותר, נמצא כי למטופלים הכירופרקטים יש יכולת חיסונית גדולה ב-200% מאנשים שלא קיבלו טיפול כירופרקטי, ויכולת חיסונית גבוהה ב-400%. מאשר אנשים עם סרטן ומחלות קשות אחרות. עליונות המערכת החיסונית של אלה בטיפול כירופרקטי לא פחתה עם הגיל.

ד"ר פרו ציין: "כאשר יישמתי במסגרת קלינית, מעולם לא ראיתי קבוצה מלבד קבוצת הכירופרקטיקה הזו שחוותה עלייה של 200% לעומת המטופלים הרגילים. זו הסיבה שזה כל כך חשוב בצורה דרמטית. מעולם לא ראינו שיפור כל כך חיובי בקבוצה”.

3) טיפול כירופרקטי יכול לשפר את התקשורת מהמוח לשרירים

נראה כי מחקרים מראים שטיפול כירופרקטי יכול לשפר את תקשורת המוח-גוף שלך, לעזור למוח שלך להיות מודע יותר למה שקורה בגוף כך שהוא יכול לשלוט בגוף שלך טוב יותר.

בריאות טובה יותר, יותר אנרגיה וחיוניות הם חלק מההשפעות החיוביות של התאמת עמוד השדרה. זה מחזיר את החוליות שלך לתנועה ומשחרר את האנרגיה שעוברת דרך העצבים שלך.

טיפול כירופרקטי הוא שותפות. התוצאות שהמטופלים רוצים הן שילוב של מה שהכירופרקט עושה ומה שהמטופל עושה.

יש הרבה דברים טובים שניתן לשנות ולשפר לאורח חיים טוב יותר: פעילות גופנית, תזונה טובה, גישה נפשית טובה והתאמות של עמוד השדרה.

כל הגוף שלך יעבוד טוב יותר על ידי כך שמערכת העצבים שלך תהיה נקייה מהפרעות. זו המהות של טיפול כירופרקטי והוא מיועד לך ולמשפחתך.

כל המידע בבלוג, הוא הינו המלצה בלבד ויש להתייעץ עם רופא מומחה בתחום לפני נקיטה בכל פעולה.

אין לראות בבלוג זה או בתוכן המופיע בו כתחליף לייעוץ רפואי. השימוש באתר ובתוכן הכלול בו הוא על אחריותו המלאה והבלעדית של המשתמש בלבד, ואינו מהווה, בשום מקרה, ייעוץ, הכוונה או המלצה מצד האתר.

לירן אלידומי

את הבלוג הזה הקמתי אחרי תקופה ארוכה בא סבלתי מכאבי גב תחתון עקב בלט קל משיק בעמוד השדרה, מה שגרם לי לכאבים עזים בנהיגה, וגם לפני השינה, החלטתי להקים בלוג שנותן מענה מקיף לכל השאלות שמצאתי ברשת כדי לעזור לכם להתמודד עם כאבי הגב שלכם.

מאמרים נוספים